Засновник: НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області                      Вівторок, 13.11.2018, 08:45                                       
                                                                                                                                 Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
"Профтехосвіта Хмельниччини"
Головна Мій профільВихід
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
QR код сайту
Головна » 2017 » Листопад » 2 » Дослідно-експериментальна діяльність як ключ до якісної фахової підготовки кадрів у ПТНЗ
09:33
Дослідно-експериментальна діяльність як ключ до якісної фахової підготовки кадрів у ПТНЗ

     Сучасний освітній процес просто неможливо уявити без експериментальних досліджень та подальшого впровадження їх у щоденну освітню практику. Саме цьому сприяє дослідно-експериментальна діяльність у ПТНЗ. Вона спрямована на створення умов для ефективної реалізації соціально-педагогічних ініціатив, що забезпечують різнобічний, вільний і творчий розвиток особистості.

      Заклади профтехосвіти Хмельниччини велику увагу приділяють дослідно-експериментальній роботі, яка проводиться на різних рівнях – локальному, регіональному, всеукраїнському. Саме дослідно-експериментальній роботі та впровадженню її результатів у процес підготовки кадрів було присвячене чергове засідання науково-методичної ради НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, яке відбулося 30 жовтня 2017 року.

        Директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Л.І. Шевчук, відкриваючи засідання, наголосила на задекларованих новоухваленим Законом України «Про освіту» можливостях, наданих кожному педагогові ПТНЗ для реалізації його фахового, креативного та інтелектуального потенціалу як провідника освітніх прогресивних змін.

     На проведенні дослідно-експериментальної діяльності в ПТНЗ області та впровадженні результатів інноваційних наукових досліджень у сфері професійної освіти зосередила увагу координатор і консультант педагогічної спільноти ПТО регіону з питань дослідно-експериментальної роботи, методист лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.Л. Шамралюк.

    На стартових позиціях експериментального дослідження всеукраїнського рівня, присвяченого формуванню кар’єрної компетентності майбутніх кваліфікованих фахівців у професійно-технічному навчальному закладі,  зупинилась старший майстер  ВПУ №25 м. Хмельницького О.С. Присяжнюк.

      Ґрунтовний аналіз проміжних результатів дослідно-експериментальної  роботи регіонального рівня на тему  «Організація професійно-практичної підготовки в умовах виробництва» здійснила методист ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» Л.А. Кедис.

      Керівники експериментальних освітніх закладів О.О. Загіка та В.М. Селізар відмітили провідну роль соціального партнерства та прерогативи орієнтації навчально-виробничого процесу на реальний сектор економіки як найважливіші передумови ефективного проведення педагогічних експериментів у ПТНЗ. Позитивними прикладами є співробітництво ВПУ №25 м. Хмельницького з обласним центром зайнятості, у результаті якого учні відвідують майстер-класи, тренінги, де набувають навичок розвитку кар’єри; залучення педагогів ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» до підготовки та перепідготовки робітничих кадрів виробничих підприємств регіону.

   Інтеграція запитів і консолідація зусиль науки, освіти та виробництва через впровадження інноваційних розробок у повсякденну практичну діяльність закладів ПТО регіону закладає міцні підвалини для підвищення якості професійної підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів, створює умови для розширення спектра освітніх послуг.

Переглядів: 104 | Додав: nmc_pto | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
. . . . . . . . . . . .
Новини МОН України

Хмельницький 
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz