Єдина Країна! Единая Страна! ІП "Профтехосвіта Хмельниччини" - ПТО Хмельниччини у волонтерському русі
 
Засновник: НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області                      Четвер, 22.04.2021, 03:50                                       
                                                                                                                                 Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
"Профтехосвіта Хмельниччини"
Головна ПТО Хмельниччини у волонтерському русіМій профільВихід
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
QR код сайту

Старокостянтинівський професійний ліцей

      Волонтерами ліцею на Міністерство оборони України перерахована допомога в сумі 7897, 40 грн (одноденний заробіток), а також відправлено в зону АТО три посилки на суму 725 гривень. Зібрано теплі речі (шкарпетки, шапки, гольфи, дощовики) на загальну суму 3656 грн.

      Надана одноразова допомога сім’ї з Донецької області в розмірі 300 гривень, які проживали в гуртожитку ліцею.

     Для мобілізованих працівників ліцею було закуплено спальний мішок, каремат, берци, теплі футболки, балаклави, рукавиці на загальну суму 2050 гривень.

     Якими смаколиками найкраще пригостити бійців в АТО? Звичайно ж, домашньою смакотою, випічкою, як у мами, дружини чи бабусі. А на свято Андрія Первозванного головна випічка в домі – солодка калита. Майстри виробничого навчання Старокостянтинівського професійного ліцею Коханська Т. М., Поплавська А. В. Ільїна О. Ю. Ольховик Л. М., Соловйова М. В. вирішили почастувати своїми смаколиками наших бійців і передати їм часточку свого тепла. 

    Директор Старокостянтинівського професійного ліцею С.С.Кучерук вручив комплект форми, придбаний за кошти учнівської профспілки, волонтерського загону та працівників ліцею, учневі 117 групи, учаснику АТО Кравчуку Павлу, який вдруге вибуває в зону проведення АТО.


ВПУ №4 м.Хмельницький

У волонтерському загоні училища – 23 учні.

Система роботи волонтерського загону спланована і проводиться на основі Статуту навчального закладу, згідно з законом України «Про об’єднання громадян», декларації «Про соціальне становлення та розвиток молоді в Україні», наказів та нормативно-правових документів центру соціальних служб для молоді.

Мета волонтерського загону  «Волонтер» - виявлення лідерів серед молоді, об’єднання та координація дій у справі розвитку волонтерського руху, як організації молодих людей, що бажають займатися соціальною роботою з соціально-пільговою категорією населення.

Загін взяв участь у привітанні ветеранів війни Хмельниччини та святковому концерті до 70-річчя визволення Хмельниччини від німецько-фашистських загарбників, організували зустріч учнів з ветеранами війни, праці, з дітьми війни. Були проведені заходи пам’яті.

У 2014 році провели акцію та зібрали кошти (500 гривень) для допомоги у лікуванні учнів, які брали участь на мітингах Євромайдану, провели флешмоб «Ми – за мирну, єдину, європейську Україну». Написали листи пораненим і зібрали продукти та одяг для воїнів АТО.

До Новорічних свят провели благодійну акцію «Турбота», зібрані під час якої солодощі і продукти передали людям похилого віку, якими опікується училище.

Силами волонтерського загону з метою профілактики шкідливих звичок, правопорушень, насилля організовано лекторії за участю працівників медичних установ, ВБО «АСЕТ», наркологічного диспансеру, Південно-Західного відділу міліції, ВБО «Карітас», юрисконсульта, нарколога.

Організували виступ агітбригади на інформаційно-просвітницькому заході для молоді та інших категорій населення «Твоє майбутнє – в твоїх руках», обласному профорієнтаційному заході – конкурсі «Моя професія – моя гордість».

Волонтери опікуються будинком – інтернатом «Берізка», до Дня Святого Миколая була проведена акція «Миколай про тебе не забуде», на якій зібрано 253 гривні та придбано памперси, дитячі присипки тощо для малюків дитячого будинку.

Приймали участь у конференціях по обміну досвідом волонтерів та заходах, присвяченим державним святам (на день Соборності України – флешмоб та живий ланцюг єдності).


ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»

В ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» діє об’єднання  волонтерського руху «НАДІЯ» з 2003 року. Учні підтримують волонтерський рух задекларований на ІХ конгресі Міжнародної асоціації волонтерів. Вони пройшли підготовку в нашому закладі під керівництвом керівника волонтерського об’єднання Михальчук Оксани Миколаївни, психолога, соціального педагога, викладачів, майстрів виробничого навчання.

Основні напрямками діяльності: надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах (інвалідність, часткова втрата рухової активності у зв’язку зі старістю чи за станом здоров’я , відсутність житла або роботи тощо); надання соціальних послуг дітям та молоді , що перебувають у складних життєвих ситуаціях. Групою волонтерів, які працюють у соціальній сфері, є учнівська молодь. Участь молодих людей у волонтерському русі дає їм змогу зробити особистий внесок у розв’язанні соціальних проблем, випробувати свої можливості, беручи участь у проектах і програмах соціальної спрямованості.

Волонтерська діяльність центру добре розвинена. Волонтери нашого навчального закладу активно співпрацюють з Хмельницькою міською організацією ветеранів, надаючи їм різні соціальні послуги – швейні; перукарські; випічка хлібобулочних виробів за соціальними цінами.

Впродовж 2012 р.  волонтери навчального закладу були задіяні в різноманітних акціях: «Серце до серця», «Миколай про тебе не забуде», учні також збирали кошти на лікування хворого 8-місячного Ярослава Полуйко та ін.

Частими є візити до вихованців притулку з подарунками, розважальними святковими програмами до Дня святого Миколая, до  Дня захисту дітей.

Такі заходи  є досить корисними, повчальними та звичайно сповненими радісних емоцій та неоціненного позитивного досвіду як для вихованців закладу, так і для учнів волонтерів центру.

Систематично в навчальному закладі проводяться акції зі збору іграшок, одягу та домашньої консервації:  цим ми залюбки ділимося з дітьми дитячого будинку, притулку.

Співпрацюємо також з Хмельницьким геріатричним пансіонатом, відвідуємо їх з концертними програмами  і подарунками, ділимося частинкою уваги й доброти.

Волонтерське об’єднання «НАДІЯ» надає соціальну допомогу дітям випускникам центру, які потребую допомоги. Крім того, волонтери розпочали співпрацювати з «Будинком матері і дитини» смт. Чорний Острів.

До дня Перемоги у ВВВ волонтери закладу організовували зустріч з учасником бойових дій Єрмоленко В. І ., привітали його з нагоди 67- річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Ветеранів ВВВ  та ветеранів праці (Панделі Д. М., Себало Р. Д.), які працювали в нашому навчальному закладі, учні привітали квітами та солодощами, адже ми маємо їм завдячувати за світле небо над головою і хоча б на мить подарувати усмішку та теплоту.

На території навчального закладу працює учнівська перукарня, учні надають перукарські послуги за соціальними цінами.

Ми завжди відкриті до співпраці і раді допомогти усім хто потребує допомоги.

Учнівський та педагогічний колектив постійно надає волонтерську допомогу учасникам АТО.

На початку навчального року були зібрані кошти (4000 гривень), на які були закуплені засоби гігієни, продукти харчування.

З вересня 2014 року під час виробничої практики на підприємстві ТОВ «Хмельницьклегпром» учні центру (групи Ш-61,62) шиють для воїнів АТО військові куртки.

Під керівництвом майстрів виробничого навчання учні власноруч виготовили балаклави (220 штук), шарфи, маскуючи сітки (2 шт), подушки (250 шт), чохли на металеві шоломи (130 шт), костюми маскуючи (23 шт), рукавиці (400шт).

В рамках проведення свята до Дня міста Хмельницького учні та майстри в/н прийняли участь у волонтерській акції, де виготовляли борщ з пампушками та пригощали містян, а зароблені кошти відправили на потреби АТО. Також приймали участь у акції «Ми з тобою, солдате Вітчизни», де реалізовували випечені вироби власного виробництва.

В навчальному закладі відбулась зустріч з випускниками, які є учасниками АТО, їм передано теплі речі та обмундирування.

Педагогічний колектив неодноразово надавав грошову допомогу чоловікам співробітників, які перебувають у зоні АТО. На зібрані кошти також було придбано пристрій нічного бачення.

17 грудня 2014 року навчальний заклад прийняв участь у благодійній акції  «Подаруй оберіг солдату» до Дня Святого Миколая, в рамках якої учні виготовили обереги, написали листи та передали воїнам національної гвардії солодощі.

У лютому 2015 року майстри виробничого навчання і учні відділення сфери послуг пошили чохли на металеві шоломи (50 шт), маскуючи штани (30 шт), харчові мішечки (50 шт).

16 лютого 2015 року за проханням Хмельницького обласного благодійного фонду «Центр Добриня» учні групи №21 під керівництвом майстра в/н Сослюк Л.М. виготовили понад 300 пиріжків для воїнів АТО.

17 лютого 2015 року всі учні та працівники Центру прийняли участь у благодійній акції «Голос миру», яка проводилась в приміщенні Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля центр»,; колектив отримав подяку від ХОБФ «Центр Добриня» за надану допомогу захисникам України, які виконують свій обов’язок в зоні АТО та активну волонтерську роботу.


ДПТНЗ “Красилівський  професійний ліцей”

У липні 2014 року для відправки у зону АТО було зібрано та передано засоби особистої гігієни (станки для гоління, мило, зубні щітки та пасти, сухі та вологі серветки, туалетний папір), одяг (шкарпетки, футболки, майки, рукавиці) та продукти харчування (супи, паштети, цукор, печиво, цукерки, кава, чай, згущене молоко). Був написаний лист-подяка для патріотів нашої держави.

У вересні 2014 року під час святкування Дня міста Красилова від працівників ліцею були зібрані кошти у скриньку благодійності для учасників АТО.

5 грудня 2014 року було здійснено адресну допомогу, а саме – земляку-красилівчанину – Шемчуку Петру Миколайовичу. Посилки організовано відправлялись до місця призначення: Донецька обл.., Волноваський район, с. Привільне (1 рота). Працівниками та волонтерами навчального закладу було зібрано та передано посилки з теплим одягом, засобами особистої гігієни, продуктами.

17 грудня 2014 року також було відправлено адресну допомогу до санітарної частини в/ч ТО 320 (Дніпропетровська область, Новомосковськ): бинти, вату, тонометри, ліки тощо.

Учні ліцею активно долучились до участі у благодійній акції «Голос миру», зібрані кошти було передано представникам 8 аеромобільної бригади м. Хмельницького.


ДПТНЗ  “Камянець - Подільське вище професійне училище”

У квітні 2014 року колективом училища були зібрані кошти в сумі 3700 гривень, які були перераховані на рахунок Міністерства оборони України на матеріально-технічну допомогу ЗСУ. У вересні педагогічний і учнівський колективи придбали продукти харчування на суму 1542 грн, зібрали терлі речі – шкарпетки (45 пар), рукавиці (45 пар), светри, шапки, шарфи.

Двічі був проведений ярмарок домашньої випічки, на кошти від якого (406 грн і 745 грн) придбані продукти харчування для учасників АТО та перечислень на рахунок благодійної акції «Голос миру». Пошито 19 штук маскувальних костюмів для бійців добровольчого батальйону «Донбас», виготовлено 6 «пічок-буржуйок», 6 таганків для передачі в зону АТО.


Камянець-Подільський  професійний художній ліцей

Учнями і працівниками навчального закладу у червні 2014 року було зібрано і перераховано на рахунок Міністерства оборони України 1800 гривень.

В серпні 2014 року первинною профспілковою організацією співробітників і учнів зібрано 1200 гривень, закуплено предмети першої необхідності, засоби гігієни та відправлено посилкою в зону АТО.

В листопаді навчальний заклад взяв активну участь в акції «Подаруй тепло солдату», волонтерами зібрано 950 гривень, на які закуплено теплі речі та відправлено військовим.

У грудні учні ліцею виготовили обереги, новорічні іграшки та закуплено подарунків на суму 1100 гривень.

При проведенні акції «Голос миру» зібрано 850 гривень.


Хмельницький професійний ліцей електроніки

Волонтери ліцею взяли участь у благодійній акції «Подаруй тепло солдату», яка тривала з 8 по 24 жовтня 2014 року (зібрано кошти в сумі 1000 гривень і теплі речі).

До Дня Святого Миколая приймали участь у акції «Подаруй оберіг солдату». Зібрані подарунки передані волонтеру Хом’як О.М. (Луганськ, 8 бригада). Також в рамках цієї акції волонтери привітали дітей-переселенців (гуртожиток «Будівельник»).


Вище художнє професійне училище №19 смт. Гриців

     Напередодні чудового та улюбленого всіма дітьми свята Дня Святого Миколая волонтери училища долучилися до акції, організованої громадською організацією «Асоціацією відродження Грицева» «Стань Святим Миколаєм для дітей  Грицева та Корпилівки» та привітали дітей з малозабезпечених сімей, а також завітали до діток старшої групи дитячого садочка «Сонечко», що у Грицеві. Кожен подарував їм часточку своєї душі, гарний настрій, а натомість отримав щирі дитячі посмішки та щасливі оченята.


Шепетівський професійний ліцей

У вересні 2014 року на кошти учнів і працівників ліцею закуплено продукти харчування на 1020 гривень, на суму 7000 гривень закуплено деталі для машин військової частини А-3770, внесено 310 гривень для покупки шепетівчанами приладу нічного бачення.

Надано допомогу сім’ї випускника ліцею Ватаманюка Сергія, учасника АТО, у сумі 1200 гривень. Виготовлено і передано в зону АТО 50 пристроїв для приготування їжі (матеріали на сайті ліцею та в газеті «Шепетівський вісник» за 11.12.2014р.)


ДНЗ «Хмельницький центр  професійно - технічної освіти торгівлі та харчових технологій»

Постійно проводиться робота по збору коштів, написанню листівок для поранених в зоні АТО, зокрема, зібрані кошти у сумі 800 гривень пораненому випускнику Чиркуліну Віталію. Волонтери Центру виготовляли обереги, зібрали кошти (11000 гривень) і закупили 80 пар взуття, шкарпетки, предмети гігієни, продукти харчування.

Складений графік відвідування волонтерською дружиною поранених у військовому госпіталі.

В навчальному закладі оформляються стенди «Вшанування пам’яті учасників АТО», «Учасники АТО – випускники ДНЗ «Хмельницький центр  ПТО торгівлі та харчових технологій».

Волонтери прийняли участь у благодійній акції «Голос миру», також відправлені вітальні новорічні та різдвяні листівки.

Учні групи «Офіціант – бармен» прийняли участь у акції, присвяченій Дню людей похилого віку, продукти були завезені в геріатричний пансіонат. Також відвідали поранених у військовому госпіталі, яким завезли фрукти та пиріжки. Учні І курсу цієї професії відвідали пенсіонерів, допомогли по домашньому господарству.

Учні групи «Кондитер» провели волонтерську роботу в рідних селах, допомагаючи людям похилого віку, які позбавлені підтримки рідних.

Учні групи «Продавець продовольчих і непродовольчих товарів» допомагали сусідам-пенсіонерам.


Вище професійне училищ №25 м Хмельницький

     Напередодні новорічних та різдвяних свят в училищі проходила  акція    «Подаруй різдвяну радість воїну АТО».

     Учні училища виготовили власноруч листівки та сувеніри, написали листи з побажанням миру,здоров’я,благополуччя для наших солдат. Листівки були передані 14-й окремій механізованій бригаді.

    Наші воїни подякували учням  і подарували бойовий прапор навчальному закладу з словами подяки та віри у перемогу!

     Напередодні чудового свята – Дня святого Валентина, учні та викладачі ВПУ №25, за підтримки Первинної профспілкової організації викладачів та учнів, організували благодійну акцію «Солодке серце». Мета акції – підтримати наших захисників – воїнів АТО,  подарувати їм частинку тепла та створити святковий настрій.  Учасники акції власноруч виготовили «валентинки», зібрали солодощі, фрукти, випічку. Усі подарунки, разом з найщирішими побажаннями здоров’я, кохання, удачі та швидкого повернення до дому, учні та викладачі відправили 14 Окремій Механізованій бригаді 3 Батальйону у місто Курахове.


Говорський професійний аграрний ліцей

У квітні 2014 року одноденну заробітну плату працівники ліцею перерахували на потреби військових (більше 5000 гривень), спільно з Віньковецькою РДА зібрано продукти для потреб військових і гроші в сумі 2000 гривень. У листопаді на звернення фонду «Небайдужі серця» перераховано 600 гривень для закупівлі продуктів харчування, взяли участь в акції «Подаруй тепло солдату» (передано 115 пар носків), в акції «Напиши листа пораненому».

Зібрано кошти на допомогу у похованні односельця Миколайчука Д.В. та випускника ліцею Кутковського В.В. (3850 гривень). Передано продукти харчування на суму 2500 гривень у військову частину м. Херсон, де служив односелець Миколайчук Д.В.; також передано 1250 гривень військовому-односельцю Кушніру А.В. для потреб його частини.


ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей»

Учні та працівники ліцею взяли участь у обласних акціях на підтримку учасників АТО: «Допоможи солдату» (зібрано 2200 грн), «Подаруй тепло солдату» (2300 грн), «Підтримай солдата – напиши листа» (100 грн), «Миколай про тебе пам’ятає» (300 грн), «Голос миру» (450 грн) та акція у смт Теофіполь.


Полонський професійний аграрний ліцей

Учнями ліцею виготовлені та направлені учасникам бойових дій в зоні АТО новорічні та різдвяні вітання, закуплено теплий одяг на суму 1500 гривень. Надана матеріальна допомога працівнику ліцею, майстру виробничого навчання Дехтяруку Ю.М. в сумі 500 гривень, який мобілізований для участі в АТО.

Учні ліцею взяли участь в акції «Голос миру», зібрали і передали учасникам АТО кошти в сумі 600 гривень.

На день Святого Миколая привітали і вручили матеріальну допомогу в сумі 300 гривень учневі Половку Олександру, сину учасника АТО, випускника ліцею Половка Миколи Анатолійовича.


Вище професійне училище №36 с. Балин

В училищі створено постійно діючий загін «Милосердя», у якому майже 20 учнів. Волонтерський загін щорічно планує свою роботу.

Протягом  жовтня 2014 року до Дня людей похилого віку проводилась доброчинна акція «Всеукраїнська хвиля доброти»: допомога одиноким людям, колишнім працівникам училища, ветеранам праці, інвалідам Великої Вітчизняної війни, дітям війни (Михайловій Є.В., Нагрібному С.І., Іваху А.Г., Кузнєцову В.О., Шиманському С.Б.).

До Дня виводу військ з Афганістану проводились уроки мужності, на які були запрошені воїни-афганці.

Волонтерами постійно прибираються й упорядковуються могили, пам’ятники загиблих у ВВв.

В училищі була проведена благодійна акція «Серце до серця», на якій зібрано 505 гривень на закупівлю медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Зібрано кошти на лікування учня Козловського О.

У жовтні проведена благодійна акція «Подаруй тепло солдату», закуплені теплі речі на суму 945 гривень; у грудні на суму 1000 грн закуплено продуктів харчування для воїнів АТО.

До Дня Святого Миколая зібрані кошти для придбання аптечок в зону АТО.


Деражнянський професійний аграрний ліцей

У червні 2014 року працівниками та учнями ліцею зібрано кошти у сумі 1543 гривні та передано військовим 80-ї аеромобільної частини; грошову допомогу у розмірі 687 гривень передано бійцям АТО через волонтерів м. Деражні; волонтерам м. Хмельницького від ліцеїстів передано 100 кг гречки, учнями виготовлено понад 3200 борщових наборів і відправлено військовослужбовцям на Схід.

В ліцеї проведено акції: «Напиши листа солдату», «Подаруй тепло солдату», «Акція вдячності», благодійна «Ярмарка милосердя».

Працівники ліцею надали житло переселенцям з Донбасу.


ДПНТЗ «Славутський професійний ліцей»

Адміністрацією ліцею, викладачами, майстрами виробничого навчання, учнівським колективом була здійснена така волонтерська допомога учасникам АТО:

  • Виготовили захисні решітки на МТ-ЛБ (12 штук)
  • Зварили пічки - «буржуйки» (4 штуки)
  • Виготовили костилі для фіксування маскувальних сіток (200 шт)
  • Виготовили маскувальні сітки (4 шт)

Проводили збір коштів, теплих речей, виготовляли кондитерські вироби..

За надану допомогу по відновленню військової техніки, яка передана в зону АТО, громадське об’єднання «Майдан» висловило щиру подяку учнівському та педагогічному колективам ДПНТЗ «Славутський професійний ліцей».

 

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту
. . . . . . . . . . . . .
Новини МОН України

Хмельницький 
Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz