Єдина Країна! Единая Страна! ІП "Профтехосвіта Хмельниччини" - ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське вище професійне училище"
 
Засновник: НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області                      П`ятниця, 22.06.2018, 17:12                                       
                                                                                                                                 Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
"Профтехосвіта Хмельниччини"
Головна ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське вище професійне училище"Мій профільВихід
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
QR код сайту
ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти”​ відділення промисловості та
інформаційно-комунікаційних технологій
1.Г.Б.Чекригіна, заступник директора з НМР;
2.Г.Б.Чекригіна, викладач іноземної мови;
3.Л.С.Махніцький, заступник директора з НВР, викладач математики;
4.В. А.Дранічнікова, викладач суспільних дисциплін;
5.М.П.Сопільник, викладач спеціальних дисциплін;
6.Т. М.Кравченко, викладач спеціальних дисциплін;
7.О.Г.Жмурко, викладач біологоії та хімії;
8.О.В.Гасюк, викладач спеціальних дисциплін;
9.Ж.І.Сівак, майстер виробничого навчання;
10.Л.О.Крушановська, майстер виробничого навчання;
11.Т.М.Банасюкевич, майстер виробничого навчання;
12.Н.П.Ткачук, майстер виробничого навчання;
13.А.А.Танасійчук, майстер виробничого навчання;
14.М.В. Бурденюк, викладач фізичної культури
15.О.В.Александрова, майстер виробничого навчання
16.Н.І.Коваль, майстер виробничого навчання
17.Т.М. Фешинова, майстер виробничого навчання
18.М.В.Маланчук, майстер виробничого навчання
19.Л.В. Матковська, майстер виробничого навчання
20.Н.І. Колодяжна, майстер виробничого навчання
21.Т.М. Ковальчук, майстер виробничого навчання
22.Т.О. Ковальчук, майстер виробничого навчання
23.А.М. Щегельська, викладач української мови та літератури
24.Л.Б. Кльова, майстер виробничого навчання
25.Л.В. Дроздовська, майстер виробничого навчання
26.І.Р. Савельєва, викладач фізики
27.В.В. Захаренко, майстер в/н, викладач географії
28.А.М. Бантюк, викладач інформатики
29.І.В.Гулько, практичний психолог
30.О.М.Чорна, майстер виробничого навчання
31. О.С. Сиротюк, майстер виробничого навчання
32. Н.В. Маліновська, майстер виробничого навчання
33. Н.М. Зборовець, майстер виробничого навчання

 

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту
. . . . . . . . . . . .
Новини МОН України

Хмельницький 
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz