Єдина Країна! Единая Страна! ІП "Профтехосвіта Хмельниччини" - ДНЗ "Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей”
 
Засновник: НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області                      Вівторок, 24.04.2018, 16:17                                       
                                                                                                                                 Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
"Профтехосвіта Хмельниччини"
Головна ДНЗ "Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей”Мій профільВихід
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
QR код сайту
ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти”
 

1.Рущак Олена Деонисівна, практичний психолог;

2.Мітькевич Елла Петрівна, методист ліцею, викладач світової літератури;

3.Боднар Сніжана Олександрівна, викладач правознавства, методист середньої освіти

4.Смірнова Анастасія Сергіївна, майстер в/н професії "Перукар";

5.ГалкінаОлена Іванівна, майстер в/н вищої категорії;

6.Гаращук Лариса Василівна, викладач математики, голова МК класних керівниківї;

7.Ільницький Федір Олександрович, майстер в/н професії "Штукатур; Лицювальник-плиточник";

8.Алексєєва Альвіна Героїмівна, вихователь;

9.Громик Наталія Василівна, майстер в/н;

10.Корогода Іван Іванович, майстер в/н;

11.Дідик Сергій В’ячеславович, майстер в/н

12. Синишин Анатолій Миколайович - керівник фізичного виховання

13. Муляр Анжела Євгенівна - викладач будівельних дисциплін

14. Житомірська Тетяна Миколаївна - вихователь

15. Чорний Олександр Володимирович - викладач інформатики

16. Карун Валерій Леонтійович - майстер в/н

17. Тимчук Анелія Петрівна - майстер в/н

18. Городецька Ольга Анатоліївна - викладач інформатики і математики

19. Кащук Наталія Віталіївна - викладач правознавства

20. Чорненька Олеся Миколаївна - викладач хімії та біології

21. Житомірський Андрій Васильович - викладач захисту Вітчизни

22. Оленич Дмитро Леонідович - викладач фізики

23. Лелявина Ірина Володимирівна - викладач інформатики та математики

24. Прісняк Петро Васильович - заступник з НР, викладач історії

25. Жук Микола Дмитрович - майстер в/н професії електрозварник ручного зварювання 

26. Старик Юрій Іванович - заступник директора з ВР

27. Житомірський Андрій Васильович - викладач захисту вітчизни

28. Вакарук Віктор Васильович - старший майстер

29. Сюдіко Людмила Іванівна - викладач спецдисциплін з професії "Кухар; кондитер"

30. Нікольчук Дмитро Вікторович - викладач спецдисциплін

 

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту
. . . . . . . . . . . .
Новини МОН України

Хмельницький 
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz