Засновник: НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області                      Субота, 26.05.2018, 14:10                                       
                                                                                                                                 Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
"Профтехосвіта Хмельниччини"
Головна Дошка оголошеньМій профільВихід
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
QR код сайту
Головна » Дошка оголошень » Анонси

Обласний конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
06.04.2017, 11:09

13 квітня 2017 року о 1000 год на базі Шепетівського професійного ліцею відбудеться обласний конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Обласний конкурс проводитиметься у 2 тури:

– теоретичний тур передбачає перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Охорона праці» згідно з державним стандартом професійно-технічної освіти для підготовки робітників з професії (7241) «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та включає виконання тестових завдань на персональному комп'ютері (60 питань, максимальна кількість балів - 30), виконання розрахункової задачі з предмета «Електротехніка з основами промислової електроніки» (максимальна кількість балів - 10);

– практичний тур передбачає виконання трьох видів завдань:

  • І завдання – знаходження несправностей підключення електричних апаратів обліку і захисту в низьковольтних розподільних пристроях. Максимальна кількість балів – 10, час виконання – 30 хв.

  • ІІ завдання – складання електричного кола керування освітленням з декількох місць за наданою схемою. Максимальна кількість балів – 30, час виконання – 1 година.

  • ІІІ завдання – складання силового кола та кола керування трифазним асинхронним електродвигуном з короткозамкнутим ротором за допомогою реверсивного магнітного пускача з 2-х місць з обмеженням руху за допомогою кінцевих вимикачів та імітацією роботи електромагнітного гальма (сигнальні лампи), максимальна кількість балів – 60, час виконання – 2,5 астрономічні години.

Переможці обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Додав: nmc_pto |
Переглядів: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Друзі сайту
. . . . . . . . . . . .
Новини МОН України

Хмельницький 
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz