Засновник: НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області                      Вівторок, 23.10.2018, 03:07                                       
                                                                                                                                 Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
"Профтехосвіта Хмельниччини"
Головна Дошка оголошеньМій профільВихід
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
QR код сайту
Головна » Дошка оголошень (124)

Оголошення [0]Анонси [123]Повідомлення [1]

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 12 червня 2018 року на базі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відбудеться проблемний семінар  «Формування професійної компетентності викладачів предмета «Охорона праці» з питань створення дидактичних засобів навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій» (у режимі он-лайн).

Під час проведення семінару будуть розглянуті питання:

 • Створення  дидактичних засобів навчання з використанням ІКТ як складова розвитку професійної компетентності викладача предмета «Охорона праці».

 • Технологія web-квест.  Алгоритм створення дидактичних матеріалів.

 • Обов’язки завідувача кабінету, викладача, класного керівника з охорони праці, безпеки життєдіяльності. Порядок проведення інструктажів.

 • Розробка робочих освітніх програм з предмета «Охорона праці» на модульно-компетентнісній основі.

 • Обговорення результатів обласного конкурсу учнівських проектів  з предмета «Охорона праці» «Цінуй життя». Визначення напрямів роботи обласної фахової секції на 2018 / 2019 н.р.

Початок роботи о 14 год.

Анонси | Переглядів: 24 | Дата: 06.06.2018 | Коментарі (0)

Проблемний семінар для викладачів предмета «Охорона праці» на тему «Розвиток ключових компетентностей учнів

при викладанні предмета «Охорона праці»»

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 26квітня 2018 року  на базі ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» (смт. Понінка) відбудеться проблемний семінар для викладачів предмета «Охорона праці» на тему «Розвиток ключових компетентностей учнів при викладанні предмета «Охорона праці»»

Під час проведення семінару будуть розглянуті питання:

 • Захищене і здорове покоління-шлях процвітання держави;
 • Особливості компетентнісного підходу до підготовки кваліфікованих робітників. Розробка робочих навчальних програм з предмета «Охорона праці» на модульно-компетентісній основі. Розвиток ключових компетентностей при викладанні предмета «Охорона праці»;
 • Використання ІКТ на уроках предмета «Охорона праці» як засіб формування ключових компетентностей учнів;

Досвідом роботи з питань, що розглядатимуться на семінарі, поділяться:

- М.Є. Романюк, директор ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»»;

- І.М. Кирилюк, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.;

- А.А.Павлішина, викладач предмета «Охорона праці» ДНЗ «Подільський центр ПТО»;

Учасники семінару матимуть змогу ознайомитись  з матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти», з комплексно-методичним забезпеченням викладання предмета «Охорона праці» в ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»», переглянути та обговорити узагальнюючий урок-квест з теми «Безпека праці в галузі» «Основи безпеки в галузі паперового виробництва», позаурочний  захід - подорож «Сторінками охорони праці»

На круглому столі, що відбудеться в рамках роботи семінару учасники  матимуть можливість  обговорити шляхи розвитку ключових компетентностей при викладанні предмета «Охорона праці».

 

Початок роботи о 9 год. 30 хв.

Анонси | Переглядів: 42 | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 березня 2018 року на базі ВПУ №25 м. Хмельницького відбудеться семінар-практикум для педагогічних працівників ІТ-професій та викладачів інформатики, інформаційних технологій закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Під час проведення семінару будуть розглянуті питання:

 • Компетентнісний підхід до програм з інформатики.
 • Сучасні вимоги до організації робочого місця викладача та учня.
 • Створення сучасного інформаційного освітнього середовища педагогами ЗПО.
 • Роль навчально-методичного комплексу предмета у підвищенні ефективності уроку.

Досвідом роботи з питань, що розглядатимуться на семінарі, поділяться:

- О.О.Загіка, директор ВПУ №25 м. Хмельницького;

- Т.М.Сидоренко, завідувач лабораторії загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.;

- І.М. Кирилюк, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.;

- Л.В. Лужняк, методист лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл., викладач інформатики;

- М.В. Дзюбій, викладач інформатики ВПУ №36 с. Балина.

Учасники семінару матимуть змогу ознайомитись із матеріально-технічною базою ВПУ №25 м. Хмельницького, відвідати урок виробничого навчання «Використання формул в табличному редакторі» майстра виробничого навчання М.В.Сердеги, майстер-тренінг «Використання модульного навчального середовища Moodle в освітньому процесі» майстра виробничого навчання, викладача Д.О. Петришина.

 

Анонси | Переглядів: 18 | Дата: 27.03.2018 | Коментарі (0)

    28 березня  2018 року на базі Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького»  відбудуться обласні олімпіади з історії України, математики, іноземної мови (англійська мова)  серед учнів  ЗПО (наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації № 82-од від 19 січня.2018 року).

    Початок  олімпіад о 10 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 15/2.

Анонси | Переглядів: 25 | Дата: 27.03.2018 | Коментарі (0)

Під час проведення обласного конкурс фахової майстерності з професії «Кравець» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти 27 березня 2018 року відбудеться обласний проблемний семінар для педагогічних працівників швейного виробництва (супроводжуючі особи) на тему «Дуальна освіта – інноваційна форма організації навчання».

Початок засідання о 1400.

Місце проведення: ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» (вул. Перемоги, 37, смт Понінка).

Організатори семінару: НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Слухачі семінару: 15 осіб.

Під час проведення засідання будуть обговорені такі питання:

 1. Методологічні підходи й організаційні особливості підготовки кваліфікованих робітників в умовах дуальної форми навчання.

 2. Презентація досвіду роботи профільної методичної комісії педагогічних працівників професій швейного виробництва.

 3. Підготовка учнів до всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

 4. Презентація електронного посібника для узагальнення знань з НМ2 професія «Кравець» - «Технологія виготовлення поясних виробів».

Також заплановано майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки та створення інтерактивного плаката.

Анонси | Переглядів: 21 | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 27 та 28  березня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» (вул. Перемоги, 37, смт Понінка) відбудеться ІІ етап (обласний) конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Обласний конкурс передбачається проводити у 2 тури:

теоретичний тур передбачає перевірку професійно-теоретичних знань через виконання тестових завдань на персональному комп’ютері і триватиме 1 астрономічну годину;

практичний тур, що передбачає виготовлення дитячого сарафана 36-розміру з напіввовняної тканини, напівприталеного силуету.

На виконання практичного туру відводиться сім астрономічних годин.

Теоретичний тур передбачає перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія виготовлення одягу», «Матеріалознавство», «Обладнання», «Основи конструювання одягу», «Охорона праці»

Максимальна кількість балів за теоретичний тур складає 60.

Практичний тур передбачає виготовлення дитячого сарафана 36 розміру, напівприталеного силуету, з напіввовняної тканини.

Максимальна кількість балів за практичний тур - 100 балів.

Максимальна кількість балів за теоретичний та практичний тури – 160 балів.

Учень, який посяде І місце, візьме участь у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кравець», який відбудеться на базі ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму». Дата проведення заходу буде уточнена відповідно до наказу МОН України.

Початок конкурсу 27 березня 2018 року о 10.00.

Анонси | Переглядів: 23 | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 27 березня 2018 року на базі ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» відбудеться проблемний семінар для педагогічних працівників професій торговельно-економічного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Під час проведення семінару будуть розглянуті питання:

 • Особливості підготовки кваліфікованих робітників  економічно-торговельного напряму на основі компетентнісного підходу;

 • проблеми впровадження елементів дуальної системи у навчально-виробничий процес як ресурсу розвитку професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників.

Досвідом роботи з питань, що розглядатимуться на семінарі, поділяться:

- В.М. Селізар, директор ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького»;

- Г.М.Соленцова, завідувач лабораторії професійної підготовки  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.;

- І.М. Кирилюк, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.

Учасники семінару матимуть змогу ознайомитись із базовим підприємством для підготовки кваліфікованих робітників торговельно-економічного напряму – ТЦ «Епіцентр», відвідати гру-квест «Успішний комерсант», що відбудеться на базі  ТЦ «Епіцентр»,  і відкритий  урок виробничого навчання  з використанням  інтерактивних технологій навчання з  теми «Бухгалтерський облік на підприємствах різних галузей та форм власності»  («Бухгалтерський марафон»), тренінг з досягнення професійного успіху «Творець  своєї долі».

На круглому столі, що відбудеться у межах семінару, учасники  матимуть можливість  обговорити шляхи підвищення мотивації пізнавальної діяльності учнів в контексті компетентнісного підходу до підготовки кваліфікованих робітників.

 

Початок роботи о 10 год.

Анонси | Переглядів: 25 | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

20 лютого 2018 року о 14 годині Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області буде проведено вебінар  для заступників директорів ЗПО з навчальної роботи (або осіб, які виконують відповідні посадові обов’язки) та викладачів фізики на тему “Реалізація компетентнісного підходу на уроках фізики”.

Під час семінару будуть розглянуті питання:

1. Компетентнісний підхід програм з фізики.

2 . Навчальні проекти з фізики.

3.  Формування інформаційно-цифрової компетентності учнів.

4.  Роль навчально-методичного комплексу предмета у підвищенні ефективності уроку.

 

Анонси | Переглядів: 32 | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)

     15-17 березня 2018 р. відбудуться Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

            Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

            У програмі виставок:

Презентація закладів освіти України, наукових установ, органів управління освітою, центрів, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами та практики реалізації освітніх і науково-технічних проектів.

Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.

Обговорення ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів на конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, відкритих уроках, експертних дискусіях, дискусійних панелях.

• Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому до навчальних закладів в 2018 році, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.

Вручення переможцям конкурсів виставки Гран-Прі, золотих, срібних і бронзових медалей, дипломів, сертифікатів.

 

Виставки працюватимуть 15-16 березня 2018 р. – 10:00 – 18:00; 17 березня 2018 р. – 10:00 – 16:00.

Відвідати виставки http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invitation-to-the-exhibition

Взяти участь http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants/book

 

З питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Анонси | Переглядів: 32 | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

21 грудня 2017 року о 15 годині Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області буде проведено навчальний семінар для заступників директорів ПТНЗ  з навчально-виробничої та навчальної роботи (або осіб, які виконують відповідні посадові обов’язки)  з питання  «Організація внутрішньоучилищного контролю в ПТНЗ» в режимі on-line на платформі рruffme.com.

Під час семінару будуть розглянуті питання:

 1. Планування та організація внутрішньоучилищного контролю в закладі професійної (професійно-технічної) освіти.

 2. Підсумки обласних заходів змагальницького характеру.

Анонси | Переглядів: 33 | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

Друзі сайту
. . . . . . . . . . . .
Новини МОН України

Хмельницький 
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz