Засновник: НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області                      П`ятниця, 19.01.2018, 10:47                                       
                                                                                                                                 Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
"Профтехосвіта Хмельниччини"
Головна Дошка оголошеньМій профільВихід
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА
Наше опитування
Хто відвідував наш сайт
Всього відповідей: 250
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Дошка оголошень (116)

Оголошення [0]Анонси [115]Повідомлення [1]

     15-17 березня 2018 р. відбудуться Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

            Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

            У програмі виставок:

Презентація закладів освіти України, наукових установ, органів управління освітою, центрів, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами та практики реалізації освітніх і науково-технічних проектів.

Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.

Обговорення ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів на конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, відкритих уроках, експертних дискусіях, дискусійних панелях.

• Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому до навчальних закладів в 2018 році, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.

Вручення переможцям конкурсів виставки Гран-Прі, золотих, срібних і бронзових медалей, дипломів, сертифікатів.

 

Виставки працюватимуть 15-16 березня 2018 р. – 10:00 – 18:00; 17 березня 2018 р. – 10:00 – 16:00.

Відвідати виставки http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invitation-to-the-exhibition

Взяти участь http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants/book

 

З питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Анонси | Переглядів: 6 | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

21 грудня 2017 року о 15 годині Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області буде проведено навчальний семінар для заступників директорів ПТНЗ  з навчально-виробничої та навчальної роботи (або осіб, які виконують відповідні посадові обов’язки)  з питання  «Організація внутрішньоучилищного контролю в ПТНЗ» в режимі on-line на платформі рruffme.com.

Під час семінару будуть розглянуті питання:

  1. Планування та організація внутрішньоучилищного контролю в закладі професійної (професійно-технічної) освіти.

  2. Підсумки обласних заходів змагальницького характеру.

Анонси | Переглядів: 6 | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

20 грудня 2017 року о 14 годині відбудеться чергове засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на тему «Стан підготовки кваліфікованих робітників ПТНЗ області з професій швейного виробництва».

Власним досвідом роботи з питань порядку денного поділяться:

Царьова Євеліна Сергіївна, в.о. директора ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»

 

Брика Анжела Іванівна, керівник швейного виробництва ТМ «GOLDI»

 

Тітенок Андрій Вікторович, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»

 

На засіданні науково-методичної ради також буде розглянуто навчально-методичну літературу, підготовлену інженерно-педагогічними працівниками ПТНЗ області.

Відбудеться он-лайн-трансляція засідання науково-методичної ради для педагогічної спільноти усіх ПТНЗ регіону.

Анонси | Переглядів: 5 | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

13 грудня 2017 року о 15 годині Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області буде проведено семінар-практикум для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи (або осіб, які виконують відповідні посадові обов’язки) у режимі он-лайн на платформі pruffme.com.

Під час семінару будуть розглянуті питання:

1. Основні завдання та актуальність патріотичного виховання.

2. Сучасні вимоги до формування громадянина-патріота в закладі професійної (професійно-технічної) освіти.

3. Особливості національно-патріотичного виховання  Грицівського ВПУ №38.

4. Військово-патріотичне виховання – пріоритетна складова патріотичного виховання молоді (з досвіду роботи).

 

Анонси | Переглядів: 5 | Дата: 11.12.2017 | Коментарі (0)

29 листопада 2017 року на базі Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького відбудеться ІІ етап ХVІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Проведення конкурсу сприяє утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

У конкурсі візьмуть участь учні ІІ та ІІІ курсів із 23 ПТНЗ області.

Переможці ІІ етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика візьмуть  участь у фінальному етапі, який відбудеться у м.Хмельницькому.

Початок роботи: 29 листопада 2017 року о 10.00

Анонси | Переглядів: 8 | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

30 листопада 2017 року відбудеться о 14 годині  засідання круглого столу у рамках роботи обласної фахової секції викладачів іноземних мов за темою «Комунікативна спрямованість професійно орієнтованих текстів». У засіданні візьмуть участь викладачі предмета «Іноземна мова» ВПУ № 4 м.Хмельницького, Хмельницького професійного ліцею, ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького», Хмельницького професійного ліцею електроніки, ВПУ №25 м. Хмельницького.

У рамках засідання будуть обговорюватись такі питання:

  • комунікативна спрямованість професійно орієнтованих текстів ;

  • специфіка підбору професійно орієнтованого тексту та створення комплексу лексико-граматичних вправ при навчанні іноземної мови;

  •  технології комунікативно орієнтованого навчання іноземних мов

  • найважливіші моменти  в підготовці до ЗНО, а саме до частини «Використання мови».

 

Анонси | Переглядів: 5 | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

29 листопада 2017 року о 15 годині Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області буде проведено навчальний семінар для заступників директорів ПТНЗ з навчальної роботи (або осіб, які виконують відповідні посадові обов’язки) у режимі он-лайн на платформі pruffme.com.

Під час семінару будуть розглянуті питання:

  1. Організація охорони праці в професійно-технічному навчальному закладі.
  2. . Критерії оцінювання загальноосвітньої підготовки у професійно-технічному навчальному закладі.
  3. Підсумки обласних заходів змагальницького характеру.
Анонси | Переглядів: 7 | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

 

         7 листопада 2017 року о 15 годині Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області буде проведено навчальний семінар для директорів ПТНЗ, заступників директорів з навчально-виробничої та навчальної роботи і старших майстрів у режимі он-лайн на платформі pruffme.com.

Під час семінару будуть розглянуті питання:

1. Участь учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців Хмельницької області у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

2.  Організація підготовки учнів до участі у ЗНО.

Анонси | Переглядів: 11 | Дата: 06.11.2017 | Коментарі (0)

10 листопада 2017 року в межах ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи» відбудеться секційне засідання «Модернізація професійно-технічної освіти у сучасних умовах» на базі Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького (вул. Інститутська, 10). Початок роботи о 9.00 год.

Захід проводиться Національною академією педагогічних наук України, Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України, Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Під час засідання обговорюватимуться доповіді науково-педагогічних та педагогічних працівників відповідно до  заявлених тем.

На секційне засідання запрошені керівники та педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів  та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.  області.

 

Анонси | Переглядів: 9 | Дата: 06.11.2017 | Коментарі (0)

Працівниками Інституту ПТО НАПН України 8 листопада 2017 року буде проведено науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників»  на базі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Учасники семінару матимуть можливість ознайомитися з особливостями використання інформаційно-комунікаційних технологій   у формуванні професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників. Під час заходу відбудеться тренінг «Застосування інструменту  інформаційно-комунікаційних технологій  у проектному навчанні майбутніх фахівців» та .майстер-клас «Методика створення електронних навчальних ресурсів». 

Початок роботи о 15.00 год.

Анонси | Переглядів: 14 | Дата: 06.11.2017 | Коментарі (0)

Друзі сайту
. . . . . . . . . . . .
Новини МОН України

Хмельницький 
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz